Zespół muzyczny Musicon

Zespół muzyczny Musicon składa się z trzech osób. Wykonujemy utwory zarówno polskich jak
i zagranicznych wykonawców. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wielkiej pasji do muzyki zapewniamy oprawę muzyczną wesel, festynów, bankietów itp. Doskonale odnajdujemy się w różnych stylach muzycznych.
Jesteśmy jedynym zespołem muzycznym wchodzącym w skład Agencji artystycznej Musicon dzięki czemu mają Państwo pewność kto będzie grał w trakcie imprezy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dostosowujemy się każdorazowo do ich potrzeb. Konfigurujemy repertuar zespołu dopasowując go do wymagań Pary Młodej. Ustalamy program wesela łącznie z zabawami oczepin.

W skład zespołu muzycznego Musicon wchodzą:

Iwona – Absolwentka Edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W zespole jest wokalistką oraz pełni funkcję wodzireja. W zakładce demo możemy posłuchać jej śpiewu. Iwona jest managerem zespołu. Odpowie na wszelkie pytania dotyczące oprawy muzycznej. W zespole śpiewa od kilkunastu lat.

Ariel – Absolwent Wydziału Instrumentalno-Pedagogicznego w Białymstoku na Uniwersytecie Muzycznym w Warszawie. Gra na instrumentach klawiszowych (keyboard, akordeon) oraz saksofonie. W zespole muzycznym Musicon gra od 1999 roku

Andrzej – Niezwykle charyzmatyczny wokalista o elektryzującej osobowości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest niezastąpiony w prowadzeniu różnorodnych imprez. Oprócz wokalu gra na gitarze akustycznej. W zakładce demo możemy posłuchać namiastki jego śpiewu. W zespole Musicon śpiewa i gra od pięciu lat.

Dodatkowo współpracujemy z innymi instrumentalistami. Najczęściej jest to muzyk grający na gitarze elektrycznej.

Wszyscy członkowie zespołu na co dzień pracują w branży muzycznej.

Zapraszamy do współpracy!!!

W celu bliższego zapoznania się z zespołem zapraszamy również do posłuchania aranżacji w naszym wykonaniu
Zespół muzyczny Musicon Warszawa, Lublin, Lubartów, Krasnystaw – GALERIA
zespół muzyczny Musicon na wesele i nie tylko zespół na wesele