Zespół muzyczny Musicon

Zespół muzyczny Musicon składa się z czterech osób. Wykonujemy utwory zarówno polskich jak
i zagranicznych wykonawców. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy oprawę muzyczną wesel, festynów, bankietów itp. Doskonale odnajdujemy się w różnych stylach muzycznych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dostosowujemy się każdorazowo do ich potrzeb. Konfigurujemy repertuar zespołu dopasowując go do wymagań Pary Młodej. Ustalamy program wesela łącznie z zabawami oczepin.

W skład zespołu muzycznego Musicon wchodzą:

Iwona – Absolwentka Edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W zespole jest wokalistką oraz pełni funkcję wodzireja. Iwona jest managerem zespołu. Odpowie na wszelkie pytania dotyczące oprawy muzycznej.

Ariel – Absolwent Wydziału Instrumentalno-Pedagogicznego w Białymstoku na Uniwersytecie Muzycznym w Warszawie. Gra na instrumentach klawiszowych (keyboard, akordeon) oraz saksofonie. W zespole muzycznym Musicon gra od 1999 roku

Sławomir – Studiował na Archidiecezjalnym Studium Organistowskim. W zespole śpiewa oraz gra na gitarze.

Grzegorz – Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach- wydział jazzu i muzyki rozrywkowej. W zespole gra na  perkusji. W wolnym czasie tworzy piosenki oraz aranżacje.Posiada doświadczenie sceniczne, studyjne oraz medialne.

Zapraszamy do współpracy!!!

W celu bliższego zapoznania się z zespołem zapraszamy również do posłuchania aranżacji w naszym wykonaniu
Zespół muzyczny Musicon Lubartów, Krasnystaw, Lublin – GALERIA
zespół muzyczny Musicon na wesele i nie tylko zespół na wesele